7028 Chuval
Tekke, tidigt 1900-tal, 74x125
Såld: 1.500 kr
Såldes den 7 december 2009 -
1001 Chuval
Såld: 2.900 kr
Såldes den 26 maj 2008 -
3021 Chuval
Såld: 3.500 kr
Såldes den 8 maj 2006
8542 Chuval
Tekke semi-antik, 71x116 (slitage)
Såld: 1.500 kr
Såldes den 10 april 2006 -
3173 Chuval
antik Tekke, 80x145 (skador)
Såld: 500 kr
Såldes den 30 januari 2006 -
1018 Chuval
Såld: 4.300 kr
Såldes den 24 oktober 2005