Föremål som liknar chuval Tekke

  • Träfflista
  • 7028 Chuval
    Tekke, tidigt 1900-tal, 74x125
    Såld: 1.500 kr

    Såldes den 7 december 2009
  • 1001 Chuval
    Såld: 2.900 kr

    Såldes den 26 maj 2008
  • 3021 Chuval
    Såld: 3.500 kr

    Såldes den 8 maj 2006
  • 8542 Chuval
    Tekke semi-antik, 71x116 (slitage)
    Såld: 1.500 kr

    Såldes den 10 april 2006
  • 3173 Chuval
    antik Tekke, 80x145 (skador)
    Såld: 500 kr

    Såldes den 30 januari 2006
  • 1018 Chuval
    Såld: 4.300 kr

    Såldes den 24 oktober 2005